Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Intuitivní vnímání, intuitivní vidění / www.intuitivni-vnimani.eu

Nacházíte se zde: www.intuitivni-vnimani.eu » Menu » O MNĚ » Něco málo o mně

Něco málo o mně

INTUITIVNÍ VNÍMÁNÍ

intuitivni vnímání - Zdeňka Řepková - intuitivní vidění

 

Moji milí,
s pokorou a láskou Vás vítám na mých stránkách intuitivního vnímání. 

Jmenuji se Zdeňka Řepková a narodila jsem se ve znamení Vodnáře.
Z charakteristiky mého znamení vyplývá zájem o vše nové, záhadné a nevysvětlitelné. Tato moje vlastnost se projevila i po shlédnutí pořadu Na vlastní oči Josefa Klímy. 

Ihned jsem začala pátrat kdo je Mark Komissarov a zda je možné se s ním setkat. A kdo hledá, najde. Absolvovala jsem jeho kurzy INUITIVNÍHO VNÍMÁNÍ a INTUITIVNÍHO VIDĚNÍ pro dospělé. I přesto, že již spoustu let pracuji v ezoterních vědách, byla jsem udivena, jak během několika hodin výuky dokáže člověk změnit své myšlení a že i mozek můžeme oklamat. Byla jsem překvapena jak sama sebou, tak i nevidomými lidmi, se kterými jsem se na těchto kurzech setkala a kteří po těchto kurzech dokázali vidět bez pomoci očí. 

Po několika setkáních a školeních Markem Komissarovem jsme se dohodli na vzájemné spolupráci a získala jsem oficiální licenci pro výuku INTUITIVNÍHO VIDĚNÍ pro děti do 12let a PŘÍMÉHO VNÍMÁNÍ INFORMACÍ pro dospělé (osoby starší 12let).

Pokud i Vy chcete překonat sami sebe, ať už jste nevidomí nebo vidomí, přijďte se přesvědčit o svých přirozených schopnostech Vašeho vnímání o které lidé díky evoluci postupně přišly. 

Srdečně zvu Vás i Vaše děti na mé kurzy, kde Vám pomůžu nahlédnout do Vašeho vědomí, odstraníme skryté překážky, které Vám doposud bránily ve využití možností, které náš mozek nabízí.
U Vašich dětí pomůžu probudit schopnost intuitivního vidění (vidění se zakrytýma popřípadě zavřenýma očima).

Tyto kurzy jsou zábavné a přinesou Vám radost z učení nepoznaného či zapomenutého umění Vaší mysli.

Moji certifikaci k výuce kurzů si můžete ověřit na oficiálních stránkách autora Marka Komissarova – http://mkomissarov.com/en/trainers/

Těším se na Vás

                     s láskou Zdeňka Řepková

Fotografie

intuitivní vnímání - Mark Komissarov - Zdeňka Řepková - intuitivní vidění 1 intuitivní vnímání - Mark Komissarov - Zdeňka Řepková - intuitivní vidění 2 intuitivní vnímání - Mark Komissarov - Zdeňka Řepková - intuitivní vidění 3

INTUITIVNÍ VIDĚNÍGoogle+