Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Intuitivní vnímání, intuitivní vidění / www.intuitivni-vnimani.eu

Nacházíte se zde: www.intuitivni-vnimani.eu » Menu » INTUITIVNÍ VIDĚNÍ » METODA INTUITIVNÍHO VIDĚNÍ

METODA INTUITIVNÍHO VIDĚNÍ

INTUITIVNÍ VNÍMÁNÍ

intuitivní vidění

 

Intuitivní vidění je schopnost vidět své okolí i bez pomoci očí. Lidé, kteří si toto vidění natrénovali a osvojili, jsou schopni orientovat se v prostoru, rozpoznávat barvy a dokonce číst se zakrytýma očima. Kurzů intuitivního vidění se mohou zúčastnit i osoby NEVIDOMÉ.

Schopnost vizuálně vnímat okolí i bez pomoci zraku výrazně klesá s věkem. Dle zkušeností lze intuitivní vidění aktivovat nejsnadněji u dětí do 10 let.

VÍCE O TÉTO METODĚ SE MŮŽETE DOČÍST ZDE.

Dospělí si schopnost intuitivního vidění mohou osvojit na kurzu který vyučuje výhradně autor těchto metod Mark Komissarov a to na kurzu Intuitivní vidění pro dospělé

Vaše děti se můžou zůčastnit kurzu Intuitivní vidění pro děti do 10let

Pro nevidomé děti jsou tyto kurzy ZDARMA.

 NA NAŠICH KURZECH DĚTEM UKÁŽEME MOŽNOSTI JAK V SOBĚ PROBUDIT SCHOPNOST VIDĚNÍ BEZ "FYZICKÝCH" OČÍ A TUTO SCHOPNOST DÁLE ROZVÍJET.

ZÁKLADNÍ PODMÍNKOU PRO NÁSLEDNÝ ROZVOJ A UDRŽENÍ SI TÉTO SCHOPNOSTI JE I NADÁLE SE VĚNOVAT DALŠÍMU CVIČENÍ.

 

UPOZORNĚNÍ:

Metoda přímého vnímání informací z okolí je unikátní metodou autora Marka Komissarova s 15ti letou praxí. Prošla několika vědeckými (lékařskými) výzkumy a na dalších rozsáhlých vědeckých výzkumech se v současné době pracuje (Itálie).

Oficiální lektoři této metody se mohou stát pouze lidé po dlouhodobé přípravě, speciálních lektorských kurzech absolvovaných přímo u autora metody a po dostatečné praxi s jinými zkušenými lektory tak, aby byla kvalita oficiálních lektorů zajištěna.

Mark Komissarov se distancuje od jiných metod a neoficiálních lektorů, a za případné negativní dopady při výuce neoprávněnými osobami nenese autor zodpovědnost.

Doporučujeme si certifikaci lektorů kurzů předem ověřit na oficiálních stránkách autora Marka Komissarova – http://mkomissarov.com/en/trainers/

 

 TERMÍNY, CENY KURZŮ A BLIŽŠÍ INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÍ

(pro zobrazení termínů a cen kurzů klikněte myší na předchozí titulek) 


INTUITIVNÍ VIDĚNÍGoogle+