Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Intuitivní vnímání, intuitivní vidění / www.intuitivni-vnimani.eu

Nacházíte se zde: www.intuitivni-vnimani.eu » Menu » Komentáře

Komentáře

INTUITIVNÍ VNÍMÁNÍ
:-)Martina , 18.6.2024 v 13:30
Chtěla bych poděkovat za krásné strávený čas na intuitivním vnímáním,máme se pořád co učit obzvlášť v tomto období.Doporucuji všem co se chtějí posunout dále...nebo ještě neví který směr je správný tak toto je přímo pro Vás ..těšíme se s dcerou Terezkou na další setkání na další hodiny . Zdeni moc děkujeme
:-)Kateřina, 27.3.2024 v 20:41
Zdenička je naprosto nádherná a úžasná Bytost a její přístup je velmi vlídný, empatický a citlivý????
Její kurzy jsou jedinečné, DOPORUČUJI ????
:-)Radim, 25.3.2024 v 8:33
U Zdeňky jsem absolvoval intuitivní vnímání a základy numerologie. Oba kurzy mi daly mnoho informací a otevřely zase nové obzory. Od té doby jsem začal intuici více naslouchat a nese to ovoce :-) Na kurzech je vždy dobrá nálada a v mezičase se člověk dozví další zajímavosti. Už se těším na kurz numerologie v praxi :-)
:-)Káťa, 25.3.2024 v 7:15
Seminář v sobotu - základy numerologie byl pro mne velmi pozitivní a přínosný, jak pro můj osobní tak profesní život, těším se na další spolupráci. Čas strávený na kurzu byl dobře využitý. Těším se na další informace příště. Doporučuji všem, Zdeni moc děkuji.
:-)Zdeňka, 4.3.2024 v 11:49
Moc moc děkuji za vaše pozitivní reakce na můj kurz moji milí i za tuto tvoji poznámku Davi. Bylo si s vámi pořád o čem povídat a ten čas opravdu uběhl tentokrát velmi rychle. Sama jsem to nechápala ani Jituška ne, nestává se to tak vždycky. Čas je v současném čase velmi zrychlený, tak si na to budeme muset zvyknout. Jsem však ráda, že to co jsem vás chtěla naučit a s čím jsem vás chtěla seznámit jsem splnila. A příští uchazeče budu o této situaci která může nastat již před kurzem informovat. _*.**.*-
:-)David H., 4.3.2024 v 9:32
Milá Zdeničko a Jituško, děkuji moc za obohacující čas strávený s Vámi. Kurz "Intuitivního vnímání" byl po všech směrech úžasný a inspirativní. Sešli jsme se zde moc fajn skupinka lidí a věřím, že ani to nebyla náhoda. Každý den strávený na kurzu byl pro mne pohlazením na duši. Rozšířil jsem si své obzory a dostalo se mi od Vás spousty zajímavých informací nejen v rozsahu kurzu.
Mnohokrát děkuji.

PS: jediný návrh na vylepšení je ten, že bych dopředu avizoval, že je dobré počítat s více jak se 2 hodinami na danou lekci :-) _*.**.*-
:-)Petra A., 4.3.2024 v 0:09
Kurz intuitivního vnímání v březnu 2024 se Zdeničkou Řepkovou mě zase posunul o kus dál a připojil “k mateřské lodi”.
Sešli jsme se skvělá skupina lidí. Hned jak jsem na kurz první den přišla, věděla jsem, že jsem správně.
Všechny cvičení a veškeré povídání mě bavily, načerpala jsem plno tipů na domácí procvičování a už teď se těším na tréninkovou hodinu. Moc děkuji Zdeničce za krásný kurz a jeho vedení a všem zúčastněným za společně strávený čas, který byl moc fajn!
:-)Denisa , 29.10.2023 v 15:43
Děkuji Zdeničko za nádherné kurzy, intuitivního vnímání i numerologie. Každý den jsem se moc těšila a jsem moc vděčná, že jsem tam mohla být. Kvůli malým dětem jsem těšila několik let než jsem se mohla zúčastnit a předčilo to všechna moje očekávání. Ještě jednou moc děkuji
:-)Nina, 23.10.2023 v 23:57
Účastnila jsem se kurzu intuitivního vnímání a jsem ráda za tipy, jak hravou formou rozvíjet intuici, kdy na sebe nemusím tlačit s výsledkem. Vnímám u sebe, že se mi rozvinula zvědavost k vnitřnímu vedení při rozhodování a zažívám i momenty, kdy se nechávám lépe vést tělem a překvapivě - ono ví :). Velmi oceňuji, že se nám Zdeňka věnovala i nad rámec kurzu a zodpovídala dotazy, které vyvstávaly. Děkuji:) Přeji štěstí, Nina
:-)Lidka, 26.9.2023 v 19:23
Milá Zdeničko,
Bylo fajn strávit sobotu 23.9.2023 na kurzu NUMEROLOGIE s bezvadnými lidmi,bylo to pro nás všechny přínosné a obohacující,nedá se ani popsat slovy,co všechno jsme za těch pár hodin zažili. Sranda, smích, údiv,obdiv,spokojenost.

Je to velký dar potkat takového člověka jako jsi ty Zdeničko ,na cestě životem.
Děkuji za všechno.
S láskou Lidka
:-)Pavla, 3.7.2023 v 14:06
Hezký den Zdeňko,

děkuji za milé dny s tebou a všemi :-) Posledními zážitky jsem byla ohromena. Cítím vděčnost za poznání, které se mi s dovolením shora, prostřednictvím tebe dostalo.

Děkuji. Hodně štěstí. Pavla
:-)Denisa, 23.3.2023 v 14:46
Děkuji za úžasný kurz intuitivního vnímání i numerologie. Z kurzů jsem odcházela nejen nabitá informacemi a zkušenostmi, ale také krásnou energií. Děkuji Zdeničko za velmi příjemná a obohacující setkání a těším se zase příště :)
:-)Hana, 19.3.2023 v 13:32
Účastí na kurzu Základy numerologie dne 18.3.2023 jsem si znovu uvědomila a potvrdila, jak vše souvisí se vším...Patří za to vděk a dík Zdeničce, která dokáže bravurně zkloubit zdánlivě "suchou" teorii čísel s praktickými zkušenostmi z její praxe i vlastního života a navodit tím velmi srdečnou pohodovou atmosféru. Proto se už těším na setkání v dubnu!
:-)Táňa, 15.3.2023 v 15:42
Zdenička, ďakujem krásne Tebe i všetkým zúčastneným na kurze intuitívneho vnímania.
Je to úžasne strávený čas ????. Obohatila si nás o nové vnímanie a poznanie. Jednoducho povedané, dala si nám nový pohľad na život a veľa, veľa užitočných rád do života. Veľmi sa teším sa na ďalšie stretnutnie.❤
:-)Radka, 14.3.2023 v 22:24
Kurz intuitivního vnímání byl skvělý! Sešli jsme se parta supr lidí a Zdenička, která kurz vedla, byla úžasná! Obohatila nás nejen spoustou cvičení na rozvoj intuice, ale také velkým množstvím dalších zajímavostí, příběhů, povídání a taky nám každý den dávala dárečky! Moc se těším na další setkání a neváhala bych ani vteřinu a kurz si prošla klidně znovu! Děkuji, Radka:)
:-)Eva, 14.3.2023 v 9:20
Jak říká Zdenička, "pokud se Vám má intuice otevřít nebo zesílit, přitáhne vás to ke mě samo". Zdenička nepotřebuje žádnou velkou reklamu, její výsledky a spokojenost účastníků kurzů hovoří za vše. I mě se hned po pěti dnech zesílila intuice i má sebe-důvěra v přijímaní informací, které přicházejí. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí v životě posunout a jednat na základě intuice.
S láskou.....
:-)Hana, 12.3.2023 v 16:15
Je velmi příjemné a obohacující pro duši i tělo potkávat se v této poněkud hektické době s takovými lidmi, jací se sešli na pětidenním kurzu intuitivního vnímání, navíc pod vedením Zdeničky, která je po všech stránkách vysoce inspirujícím člověkem. Děkuji ti, Zdeni, za tvůj lidský a nezištný přístup, kterého si hluboce vážím a těším se na další setkání.
:-)Lubomír, 27.2.2023 v 14:22
Díky Zdeňce za “ Den s numerologií “ . Protože již delší dobu používám systém numerologie Moniky Ben Thabet , tak jsem určitým způsobem mohl nahlédnout i do mřížky Zdenky . Netřeba porovnávat . Mohu jen napsat , že jsem jen vnímal energii a klidný hlas a s radostí se potkal se známými tvářemi . Používám od soboty dva způsoby a nikoliv překvapivě se prolínají .
Zdeňka je pro mne již půl roku spřízněná bytost, která má zcela ojedinělou energii .
❤️. Děkuji
:-)Lea, 30.11.2022 v 11:02
S odstupem tří dnů po ukončení kurzu mohu jen a jen poděkovat skvělé Zdeničce, která dokáže vskutku nemožné! S sebou si odnáším nejen velkou POKORU ke všemu kolem, ale i úžasné chvíle se super lidmi. Těším se na další opakování.
:-)Lucie, 29.11.2022 v 19:07
Kurz intuitivního vnímání nebyl "jen" kurzem. Obohatil mě o nové zkušenosti, zážitky a prožitky. Zdeňka jde do lektorování s úžasnou energii, pozitivní myslí a vůbec se nebojí všetečných dotazů, se kterými jsme se na ni obraceli. Už se těším na opakovací kurz. Děkuji ještě jednou!
:-)Lubomír , 29.11.2022 v 18:09
Rád napíšu doznění pěti dnů se Zdeňkou a s Pralinkami.Tak se naše skupina pojmenovala.
Já notorický "nekurzista" musím rád konstatovat, že dny v Olomouci mne velmi bavily. Dokonale to popsala Vendy i Monika přede mnou. Plně s nimi souhlasím a děkuji Zdeňce a všem Pralinkám a těším se na naše setkání v únoru 2023.
:-)Vendula , 28.11.2022 v 20:17
Ráda bych vyjádřila obrovské poděkování Zdeničce za úžasný kurz. To, co jsem mohla zažít na kurzu nelze popsat pouze slovy, to si člověk musí prožít sám. Kurz intuitivního vnímání člověku otevře úplně jinou dimenzi. Tento kurz ovšem nebyl pouze o intuitivním vnímání, ale i o načerpání velké množství energie, setkání se s velmi zajímavými lidmi a sdílením našich vzájemných zkušeností. Zdenička nám pokaždé na stole nechala krásný dáreček, což bylo velmi milé a mne to zase připomnělo, jak málo stačí k dobré náladě a pozitivnímu naladění. Po celém kurzu se cítím po dlouhodobé únavě opět svěží a s obrovskou chutí se dále rozvíjet.
Lektorka nepředává pouze své vědomosti teoretické a praktické, ale zajímá se o Vás a radí Vám po všech stránkách. Na cokoliv se jí zeptáte, tak dostanete odpověď. Pokud si někdo není jistý, zda kurz absolvovat, tak sama za sebe ho můžu více než na 100% doporučit. Rozhodně můžete jen získat. Ještě jednou moc děkuji za všechno :-)
:-)Monika M., 27.11.2022 v 21:18
Moc děkuji Zdeničce za úžasný kurz. Intuitivní vnímání mě ohromilo a nabilo pozitivní energií i nadějí, že pracovat na sobě se vyplatí. Navíc v rámci kurzu jsme každý den dostali dáreček a mnoho užitečných rad... Paní Zdeňka předává mnohem víc, než se slibuje v popisu kurzu, kdo absolvuje, pochopí... Oceňuji také ochotu zodpovědět všechny dotazy, navýšit hodinovou dotaci bez navýšení ceny - zkrátka dle potřeb účastníků... Moc děkuji :-)
:-)Ivana M., 27.9.2022 v 18:05
Moc děkuji lektorce Zdeničce Řepkové za pořádání a vedení kurzu intuitivního vnímání. Učení bylo prodchnuto jejím optimismem a laskavou povahou. Na kurzu se pod jejím vedením vytvořila výjimečně příznivá a láskyplná atmosféra, dozvěděli jsme se mnoho nových věcí a já budu na kurz vzpomínat jako na šťastně strávené dny.
:-)Iveta, 26.9.2022 v 15:50
Pokud často říkáte, že něco je nemožné, doporučuji tento kurz a spoustu věcí ve svém životě přehodnotíte. Mnohokrát mi běhal mráz po zádech z toho, že to, čemu jsem dávala nálepku " to není tak jednoduché nebo to umí jen někteří, ale já ne" nejsou žádná kouzla, ale naopak je nám to tak přirozené, jen jsme na to zapomněli. Zdenička je skvělý průvodce, který vám pomůže si na to vzpomenout. Děkuji ????
:-)Pavlína a Honza, 26.9.2022 v 15:12
Krásné inspirativní setkání! Jsme vděční, že jsme mohli být součástí tvého kurzu, odnášíme si mnoho vědění. Děkujeme, že děláš věci ze srdce a šíříš je dál. Doporučujeme všem, kteří chtějí obohatit svoje životní putování. :)
:-)David a Evča, 25.9.2022 v 22:43
Zdenička je úžasný člověk. Díky tomu je úžasný i celý její kurz. Člověk k ní přijde hledat nebo prohloubit svoji intuici a přitom získá mnohem více. Moc moc děkujeme, Zdeničko :)
:-)Eva Gärtnerová, 19.6.2022 v 9:01
Ještě na žádném kurzu (a to jich bylo) jsem nezažila tak srdečné setkání, ze Zdeničky jde cítit božské napojení, láska a podpora všem studujícím. Kurz byl přínosný a hned v praxi se mi potvrdilo, jak se mi intuice prohloubila a dále pokračuji v praxi s našimi dětmi. Nejenom kurz, ale i další informace co nám předala Zdenička obohatili můj život. Doporučuji nejen tento kurz, ale jakoukoliv příležitost na sebevzdělávání, co nabízí Zdenička. Dodala mi naději a obohatila můj život.
:-)Pavlína, 14.6.2022 v 14:17
Kurz intuitivního vnímání mi byl přínosem, ukázal možnosti, jakými si člověk může přirozeně rozvíjet svoji intuici a žít ze svého vědomí. Lektorka Zdenička je bytost, která s láskou předává své vědomosti a zkušenosti. Lidé se díky svým vibracím přitahují, takže na kurzu se sešli opravdu příjemní lidé stejného naladění, což celkovou atmosféru doslova podtrhlo. Děkuji všem za příjemně strávené chvíle a nové zážitky.
:-)Tereza, 13.6.2022 v 7:00
Moc děkuji za kurz.
Kurz byl opravdu zajímavý a moc jsem si ho užila. Odnesla jsem si také spoustu cenných rad.
:-)Dita, 30.5.2022 v 7:16
Kurz byl skvělý a inspirativní v přestávkách jsme stihli probrat tolik různých témat, že jsem se hned přihlásila na kurz numerologie. Zdeňka umí krásně motivovat, kurz jsem si moc užila a je krásné setkávat se stejně naladěnými lidmi.
:-)Karolína, 29.5.2022 v 22:33
Na kurzu jsem potkala tolik zajímavých a inspirativní lidí, které v běžném dění a ruchu toho světa nepotkávám. Děkuji za vás všechny.
Zdenička je úžasná lektorka, která vyučuje láskou a pochopením. Z kurzů se člověk vrací domů úplně nabitý a má energie na rozdávání.
:-)Zdeňka , 22.4.2022 v 23:19
Děkuji i já vám všem za vaši účast a důvěru kterou jste mne poctili. Moc ráda jsem vás poznala a sdílela s vámi čas.
S úctou k vám Zdeňka
:-)Marek, 22.4.2022 v 16:11
Kurz intuitivniho vnimani jsem bral jako relaxaci. Jelikoz v me praci prevazuje analyticky zpusob mysleni, byl jsem rad za moznost toto do jiste miry vybalancovat. Navic, neni lepsi zpusob, jak se zbavit domnenek, nez se presvedcit na vlastni kuzi, jak to s tim "carovanim" je ;) Ze me to bavilo je jasne z tech nekolikahodinovych prescasu, ktere nam Zdenicka venovala a jichz jsem vyuzil :)
Doporucuju se se Zdenickou seznamit skrze prihlasku na de facto jakykoliv inzerovany kurz - jeji zivotni pribeh je natolik obohacujici, ze uz jen samotne naslouchani utrzkum z nej stoji za to. Moc dekuji a tesim se na shledanou ;)
:-)Hana, 21.4.2022 v 20:05
Kurz intuitivního vnímání jsem absolvovala v dubnu. Jsem ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Naladila jsem se na podobně smýšlející lidi. Díky kurzu jsem dostala bystřejší mysl, rychlejší úsudek a poznala jsem sebe sama. Zdeničko děkuji za nenásilné vedení, podporu a atmosféru na kurzu, která byla velice příjemná. Užili jsme si mnoho legrace i když jsme pilně trénovali naše smysly . Bylo to úžasné. Děkuji
:-)Karla, 11.4.2022 v 20:24
Zdeni děkuji moc za to jaká jsi a , že pořádáš takové kurzy . Pro mě to bylo jedno velké wau ať tvé příběhy a přístup k lidem tak i kurz intuitivního vnímání. Stále mám potřebu o tom mluvit jak je super poslouchat svou intuici ale asi více lidi zajímáš ty :D Protože na konci řeknou ty jo tu Zdenku bych chtěla poznat . Ale jako já opravdu sděluji co jsem zažila . Děkuji
:-)Katty, 29.3.2022 v 20:57
Milá Zdeničko, děkuji ti za krásných 5 dnů intuitivního vnímání, které jsem s tebou a druhými prožila. Jsi krásná Bytost s otevřeným srdcem a pochopením. Těším se brzy na viděnou ???????? Tento kurz doporučuji všem, je úžasný..
:-)Svaťa, 27.3.2022 v 21:49
Děkuji moc, kurz byl úžasný, sešly jsme se skvělá parta. Dozvěděly jsme se spoustu informací. Utvrdila jsem se v tom, že rozhodovat se podle vlastní intuice je naprosto v pořádku, což jsem věděla i předtím, ale v dospělém životě to člověk upozadí, a tento kurz mě jen utvrdil v mé cestě k naprosté důvěře v sebe sama. Děkuji vše zúčastněním, že jsme byly všechny v pravý čas na pravém místě. Těším se na další setkání.
:-)Petra Zdeňková, 24.2.2022 v 6:45
Děkuji mockrát, kurz jsem si užila a mnoho nového dozvěděla.
:-)Martina, 23.11.2021 v 12:29
Milá Zdeničko, ze SRDCE Ti děkuji za možnost zúčastnit se kurzu intuitivního vnímání =). Zažila jsem 5 nádherných večerů mezi naprosto úžasnými lidičkami =). Společně jsme roztáli z prvotních obav pod hřejivými paprsky Tvého velkého SRDCE. Na každý večer jsme se moc těšili a také jsme se společně hodně zasmáli. Hravou formou jsi nám umožnila opakovaně žasnout nad schopnostmi a zázraky, které z nás vykukovaly na světlo Boží s tím, že je můžeme každý dále rozvíjet a zlepšit svůj život =). Po celou dobu jsi nám dávala obrovskou podporu a sílu nejen v procvičování intuice, ale hlavně ke zvládnutí překážek a výzev dnešního náročného a rozhodujícího bytí. Děkji moc Všem účastníkům, že byli ve správném čase na správném místě =) a těším se na další spolupráci všech LÁSKYPLNÝCH SVĚTÝLEK PRO NEJVYŠŠÍ DOBRO =).
:-)Bohunka, 27.10.2021 v 11:41
Zúčastnila jsem se kurzu numerologie 25.10.2021, bylo to skvělé, Zdenička je úžasný a milý člověk, poutavě se s námi podělila i o zajímavé zkušenosti ze své praxe, a proto se už těším na numerologii 2.
:-)Blanka, 25.10.2021 v 19:37
Zúčastnila jsem se kurzu intuitivního vnímání a numerologie. Numerologie mi spočátku přišla dost složitá, ale Zdenička nám všechny informace podala jednoduchou a zábavnou formou.Je to úžasný a inspirativní člověk. Atmosféra na kurzech je velice příjemná, už se těším na numerologii 2.
:-)Jana, 13.9.2021 v 16:43
Přihlásila jsem se na kurs Intuitivní vnímání okolního světa. Kurs byl vynikající, dozvěděla jsem mnoho informací, které mne obohatily a posunuly dál.. Zdenička je skvělý člověk, který umí lidi nejen učit, ale i podporovat a vnášet pozitivní energii, má přesah hodně daleko... Byli jsme fajn skupinka podobně smýšlejících lidí. Všem doporučuji.
:-)Míša, 29.6.2021 v 21:04
Moc děkuji za kurz intuitivního vnímání pod vedením Zdeničky s asistencí Věrušky, bylo to prima pět dní, užila jsem si každou minutu a dostalo se nám báječných návodů, jak rozvíjet a trénovat svou intuici každý den i běžnými činnostmi.
Jsem také vděčná za bezva partu lidí, kteří se zde sešli a za nově navázaná přátelství. ????
Těším se opět na další rozvojové kurzíky a všem doporučuji! ????????????????????
:-)Anna, 3.5.2021 v 17:12
Byla jsem na kurzu intuitivního vnímání pro dospělé a moc jsem si to užila. Kurz byl vedený hravou formou, panovala příjemná atmosféra, vždy na nás čekalo nějaké milé překvapení a hlavně jsme se dozvěděli a posdíleli spoustu zajímavých věcí i nad rámec kurzu. Moc jsem si to užila, děkuji :-)
:-)Božena, 14.3.2021 v 9:01
Milá Zdeničko
Byla jsem poprvé na kurzu a jsem šťastná že jsem si vybrala tebe .Za jeden kurz jsi mne toho tolik naučila.Neuveritelne co se dá z těch čísel dozvědět Jsi super učitel.Vsem doporučuji u Zdeničky kdo má zájem .Děkuji moc a věřím že se nevidíme naposledy .Přeji hodně zdraví a víru na duchovní cestě.
:-)Zdena, 1.3.2021 v 14:45
Ahoj Zdeni,touto cestou chci poděkovat za mimořádný zážitek s numerologií. Byla to jízda i uvědomění si svého počínání v některých životních momentech.Tímto se nám dostalo jakého si vysvětlení.Těším se na příště.Měj se moc krásně.
_*.**.*-
:-)Michal, 1.3.2021 v 14:36
Velmi rád bych poděkoval za kurz numerologie, kterého jsem měl to štěstí se zúčastnit. Původní zvědavost se velmi záhy stočila k velkému zájmu o tento výjimečný pohled na naše životy. S potěšením jsem sledoval, jak paní Zdeňka s lehkostí jí vlastní činí pro nás tento svět čísel srozumitelným. Jsem také přesvědčený, že jsem nebyl sám, kdo si nejednou v průběhu kurzu uvědomil skutečnost, že minulá rozhodnutí přijatá srdcem jsou našimi čísly podložena. Užil jsem si opravdu každý okamžik a budu se moc těšit na pokračování.
:-)Martina, 1.3.2021 v 11:32
Milá Zdeničko,
děkuji za kurz numerologie. Všem doporučuji. Kurzy jsou náročné, ale zároveň obohacující. Vnímám, že vždy přinášíš a vkládáš tam kousek sebe. Jsi velmi empatická s napojením se na každého z nás. Ještě jednou děkuji a těším se na další shledání.
:-)Zdeňka Řepková, 1.3.2021 v 10:57
Moji milí, Vy kteří se v komentářích odvážíte něco napsat a najdete si na to chvíli vašeho drahocenného času. Ani nevíte jakou mám vždy radost ze zpětné vazby, kterou mne obdarováváte v této kolonce .Dodáváte mi zase novou energii a nadšení, to co znám mezi vás i nadále šířit. Objímám vás všechny s láskou a nadějí na mnohem, mnohem lepší časy. V úctě Zdeňka
:-)Renáta Karlecová, 18.1.2021 v 13:28
Zděničko, na kurz jsem šla s nadšením, ale s ještě větším nadšením odcházela. A to proto, že jsi s námi žila a prožila velmi intenzivně pár dní. A čeho si vážím ještě víc, je to, že jsi s námi ve spojení dál a se stejným elánem a láskou. A pokaždé, kdy mi od tebe přijde v poště nějaká zpráva, vidím tvůj smějící se obličej a cítím záři jako od opravdového sluníčka. A za ty krásné pocity ti děkuji.
_*.**.*-
:-)Bára, 30.12.2020 v 16:18
Milá Zdeničko, děkuji za úžasný kurz intuitivního vnímání, na který budu dlouho vzpomínat jen v tom nejlepším. Přestože jsem absolvovala už mnoho kurzů, ten tvůj byl opravdu jedinečný.:-) Je vidět, s jakou láskou to děláš a jak chceš lidem pomáhat a pomáháš. Moc si vážím toho, že jsem tě poznala a měla možnost kurz absolvovat. Věřím, že se zase někdy potkáme. Na své intuici budu nadále pracovat, prohlubovat ji a zdokonalovat.
:-)Hanka, 6.10.2020 v 16:26
Milá Zdeničko, děkuji za zasvěcení do tajů numerologie. Největším přínosem je pro mě pochopení druhých lidí i sebe sama a díky tomu i odpuštění. Děkuji Ti za milé povídání a spoustu zajímávých příběhů. Těším se na další setkání :)
:-)Alena, 3.7.2020 v 16:47
Milá Zdeni, mnohokrát děkuji za možnost absolvovat s Tebou kurz Intuitivního vnímání. Velmi jsem si to užila. Moc mě bavilo opět si hrát a uvolnit se. Také oceňuji Tvoji štědrost, smysl pro humor, vstřícnost, pohodovou atmosféru a mnoho inspirace jak dál procvičovat intuitivní vnímání. Velmi se těším na další setkání a přeji krásné léto.
:-)Zdeňka Řepková, 27.6.2020 v 22:22
Moji milí, moc vám děkuji za vaše nádherné ohodnocení mého kurzu. S úctou Zdeňka
:-)Hanka, 24.6.2020 v 8:55
Milá Zdeničko,
velice Ti děkuji za kurz intuitivního snímání. Byl úžasný nejen samotný kurz, ale i povídání s Tebou.Dala jsi mi další možnost poznat sama sebe a pracovat na sobě. Děkuji, že jsi se s námi podělila o své životní zkušenosti. Těším se na další setkání.
:-)Katka , 22.6.2020 v 15:44
Milá Zdeničko, děkuji za kurz intuitivního vnímání, který jsem mohla absolvovat.
Během celého kurzu panovala příjemná atmosféra. Všechno bylo dobře zorganizované a odcházela jsem s velice dobrým pocitem. Kurz mi pomohl, abych zjistila něco sama o sobě a měla motivaci, se v tomto zdokonalovat. Moc si vážím toho, že jsem Tě poznala. Těším se na další setkání. _*.**.*-
:-)Jana Polýnková, 22.6.2020 v 12:26
Zdeničko, kurz byl jako vždy super, příjemná atmosféra, energie, bezva lidé. Děkuji za vše, za to že jsi, že jsem měla možnost Tě poznat. Již nyní se těším na další setkání :)
:-)Soňa, 16.6.2020 v 10:12
Milá Zdenko, kurz byl bezvadný a teším se na "opáčko" :). Děkuji srdečně!
:-)Jitka, 18.5.2020 v 13:10
Základy numerologie - Zdeničko, velice děkuji za nové poznatky, pořád ještě vstřebávám nové informace. Pro mě to bylo velmi zajímavé a poučné. Určitě chci vědět víc a budu se moc těšit na další setkání :-)
:-)Monika, 17.5.2020 v 12:45
Milá Zdeničko,chci Vám poděkovat za kurz Základy numerologie, spousta nových a zajímavých informací, vše vysvětleno srozumitelně. Velmi vřelá a příjemná atmosféra. Je vidět, že svou práci děláte srdcem. Už se těším na další pokračování kurzu.
:-)Šárka Pavlovska, 10.11.2019 v 20:17
Chci poděkovat.Na kurz jsem šla s očekáváním,nakonec skutečnost mé očekávání opravila a předčila.♥️Šárka
:-)Jitka, 23.9.2019 v 8:53
Bylo to prostě neskutečně krásných 5 lekcí, v laskavé a pohodové atmosféře, bez stresu, velmi podporujících a oceňujících.Byla jsem velmi překvapená tím, co zmůžu, když můžu a chci. Moc děkuji Zdeničce za její svatou trpělivost a podporu, i všem účastníkům kurzu.Těším se na viděnou na numerologii.
:-)Martina, 22.9.2019 v 18:23
Milá Zdeničko, moc děkuji za pět nádherně prožitých večerů na kurzu intuitivního vnímání v Kolíně. Slovy se nedá popsat pohoda a atmosféra kurzu, ale všichni, kteří jste ho absolvovali, víte. Moc mě obohatila nejen samotná náplň kurzu, ale i Zdenčino povídání „o přestávkách". Už vím, že dokážu víc, než si myslím. Kurz má jedinou chybu – je pouze pětidenní…
:-)Laďa, 11.9.2019 v 21:23
Zúčastnil jsem se zářijového kurzu Základy numerologie. Vše srozumitelně vysvětleno, mnoho zajímavých informací z praxe paní Zdeničky.Příjemná atmosféra ,jsem velice spokojen.
Děkuji a těším se na navazující kurz, numerologie v praxi.
:-)Igor, 11.9.2019 v 20:46
Opet jsem se zucastnil jako zastupce muzske populace kurzu numerologie. Musim rict, ze kurz je opet vedeny lehkou a vnimavou formou a vse jsou poznatky pani Zdenky z praxe. Hlavne je na kurzu citim, ze vse je od srdce.
Uz se tesim na prakticky kurz z numerologie.
Dekuji
:-)Mojmír, 6.8.2019 v 18:04
Zúčastnil jsem se předloňského kurzu intuitivního vnímání a můžu jen doporučit.
Pí Řepková je velmi příjemná paní, od které jsem se dozvěděl hodně zajímavých informací.
Kurz byl pro mne zajímavý, zábavný a dobře organizovaný, vše bylo podáno srozumitelnou formou.
Těším se někdy příště na další setkání.
:-)Helena, 1.7.2019 v 19:14
Zúčastnila jsem se v červnu kurzu intuitivního vnímání,vřele doporučuji. Lektorka příjemná,všechno srozumitelně nám vysvětlila,příjemné prostředí,výborná skupina Zdeničko děkuji.
:-)Věra, 1.7.2019 v 9:37
Zúčastnila jsem se červnového kurzu Intuitivní vnímání.Zde jsem si uvědomovala prožitky, které jsem občas "zachytila" ve svém životě,ale nevnímala je. Díky vynikajícímu přístupu lektorky Zdeňky a jejímu vyzařujícímu duchu, byl kurz odpočinkovým místem naplněn radostí.Věřím, že byl pro nás všechny přínosem a my tak zvětšíme skupinu podobně naladěných lidí. Hlavně pro dobro naší Zemi. Děkuji Věra
:-)Kája, 13.6.2019 v 19:06
Červnový kurz numerologie - výborná atmosféra díky super lektorce, srozumitelný a ucelený výklad, spoustu zajímavých informací. Děkuji a doporučuji!
:-)Zdeňka Řepková, 13.5.2019 v 22:58
Moji milí účastníci všech mých kurzů, děkuji vám všem z celého srdce, že jste si našli čas a vyjádřili jste se v těchto komentářích. Jsem vám vděčná za krásnou zpětnou vazbu.
Naplňuje mne to ještě více přesvědčením a radostí,že moje setkávání s vámi všemi i tyto kurzy mají smysl. S láskou a vděčností Zdeňka
:-)Kája, 4.5.2019 v 21:28
Dnešní tréninková hodina byla výborná. Příjemně strávený podvečer mi hezky dobil baterky :-) Děkuji a těším se na příště!
:-)Tomáš, 30.4.2019 v 6:59
Kurz Intuitivního vnímání pro mě byl velmi inspirativní. V mnohém byl i o tom, že mi konečně daly smysl předchozí zkušenosti, protože Zdeniččin laskavý pohled-nadhled umožnil vidět události v úplně novém světle.Kurz rozhodně mohu vřele doporučit stejně tak i samotné setkání se Zdeničkou.
Děkuji
:-)Igor, 29.4.2019 v 11:57
O intuitivnim vnimani jsem se dozvedel z TV poradu na vlastni oci. Kdyz jsem zjistil, ze kurz se provadi i v Olomouci, nelenil jsem a zkusil jsem zapsat jako nahradnik. Shodou nahod, jsem se daneho kurzu zucastnil v prijemnem prostredi racionalne uvazujicich lidi, kteri podobne jak asi ja poznavaji, ze hranice, ktere nam byli vytycovane v detstvi jsou diametralne odlisne od nabizene reality. Ze existuji i jine pohledy na souvislosti a znova jak v detstvi, muzeme naslouchat intuici, nez jen poslouchat tu logickou cast mozku.
Pani lektorka Zdenka je cista duse, z ktere vychazi laska a porozumeni.
Kurz mohu jedine doporucit vsem, kteri si chteji rozsirit sve obzory :)
:-)Kája, 20.4.2019 v 10:00
Kurz "Intuitivního vnímání" byl naprosto perfektní, předčil moje očekávání a doslova pohladil duši. V příjemném prostředí se sešla výborná skupina stejně naladěných lidí a všemu tomu korunovala vynikající lektorka. Děkuji a vřele doporučuji!
:-)Honza, 16.4.2019 v 11:27
Intuitivní vidění mohu vřele doporučit, děti získají novou schopnost a posílí to jejich sebevědomí. Intuitivní vidění posunuje hranice schopností člověka o velký kus dopředu.
:-)Eva, 15.4.2019 v 23:05
Děkuji
:-)Alena , 15.4.2019 v 14:20
Nejlepší kurz Numerologie :) všechno srozumitelné, dávalo to smysl. Skvělé, moc děkuji Zdeničko!!
:-)Martina, 14.4.2019 v 20:20
Absolvovala jsem kurz numerologie i intuitivního vnímání. Oba kurzy hodnotím pozitivně a jsem nad míru spokojená, že jsem mohla na těchto kurzech být. Hodně mě naučily a posunuly zase o krůček dál. Příjemně strávený čas pod vedením skvělé lektorky se srdcem na pravém místě.

Děkuji!!
:-)Ivanka, 14.4.2019 v 16:54
Dalo mi to hodně. Poznala jsem, že lidi podobně myslící jako já, že jsou , že existují:-). Kolikrát se ocitám na hranici osamělosti v těch mých myšlenkách, a proto jsem za to ráda, že jsme se setkali a ráda se zase setkám a podpoříme se v našich cestách. Dělám si někdy v práci intuitivní cvičení, jako, kdo bude za dveřmi, co uvidím v emailu, je to velmi inspirativní, uvolňující a důležité. U mě je to tak, co cítím v srdci jako silný většinou první pocit, je to pravé, nad ničím potom nepřemýšlím a jedu si v tom i když to není jednoduché, dělá mě to silnější v mysli a duši.
Intuice mi neskutečně v životě pomáhá, ve všem. Kolikrát se musím rozhodnout v důležitých životních situacích, a nepomůže mi inženýrský titul či zkušenosti v oboru, ale právě silná intuice,které jde ze srdce. Kurs velice doporučuji,a děkuji Zdeničce za citlivé a inspirativní vedení, a též všem ,kteří byli na kursu. Je to skvělé!!!Doporučuji
:-)Alena :) , 11.4.2019 v 9:27
Kurz intuitivního vnímání pro mě byl skvělým pokračováním v mé dosavadní práci. Takže jsem se posunula o velký skok dopředu. Všem mohu tento kurz jen doporučit.ˇPerfektně připravený kurz, žádné zbytečné čekání na něco .. všechno mělo svůj systém, posloupnost, navazovalo jedno na druhé. Trénuji pořád, když jedu v autě, v tramvaji nebo doma s rodinou. Všem kdo se rozhodují, zda na kurz jít, tak doporučuji zahodit ostych a přihlásit se na seminář. Mimo jiné, Zdenička je skvělý, velmi laskavý člověk s velkým přehledem ... bezvadně nás vedla :) děkuji
:-)Pavla Formánková, 11.4.2019 v 6:18
Kurz mohu jen a jen doporučit. Zahoďte předsudky a nedůvěru a jděte si to zkusit. Jsem lékař, čili žádný snílek...a znovu jsem se přesvědčila, že člověk má mnohé schopnosti, o nichž věda zatím neumí (nebo nechce) mluvit a přesto fungují ... :-) Bylo to příjemných pár dnů, které mne posunuly o velký kus dál....:-)
          

PODĚLTE SE TAKÉ
O SVOU ZKUŠENOST S NÁMI:

:-) :-(  INTUITIVNÍ VIDĚNÍ
Naši partneři

https://www.intuitivni-vnimani.eu/menu/kontakt/kontakty/


https://www.jinakcentrum.cz


https://www.janssens-elen.com/


https://www.foxylife.cz/


https://www.selavis.cz


http://www.skolaprirodnimediciny.cz/


http://kurzy-kresleni-malovani.cz/


http://www.lecivedivadlo.cz/


http://alternativnicentrum.webnode.cz/


http://www.vedomy-dotek.cz/


http://www.intuitivni-vnimani.eu/menu/terminy-a-ceny-kurzu/


http://www.cestanadeje.cz/


http://kristall-centrum.cz/


Náš tip

Kontakty

ŘEPKOVÁ ZDEŇKA

intuitivni vnímání - Zdeňka Řepková - intuitivní vidění

CERTIFIKOVANÁ LEKTORKA

tel:+420 778 427 978

intuitivni-vnimani@seznam.cz

OLOMOUC


Předpověď počasí


Google+