Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Intuitivní vnímání, intuitivní vidění / www.intuitivni-vnimani.eu

Nacházíte se zde: www.intuitivni-vnimani.eu » Menu » Komentáře

Komentáře

INTUITIVNÍ VNÍMÁNÍ
:-)Martina, 23.11.2021 v 12:29
Milá Zdeničko, ze SRDCE Ti děkuji za možnost zúčastnit se kurzu intuitivního vnímání =). Zažila jsem 5 nádherných večerů mezi naprosto úžasnými lidičkami =). Společně jsme roztáli z prvotních obav pod hřejivými paprsky Tvého velkého SRDCE. Na každý večer jsme se moc těšili a také jsme se společně hodně zasmáli. Hravou formou jsi nám umožnila opakovaně žasnout nad schopnostmi a zázraky, které z nás vykukovaly na světlo Boží s tím, že je můžeme každý dále rozvíjet a zlepšit svůj život =). Po celou dobu jsi nám dávala obrovskou podporu a sílu nejen v procvičování intuice, ale hlavně ke zvládnutí překážek a výzev dnešního náročného a rozhodujícího bytí. Děkji moc Všem účastníkům, že byli ve správném čase na správném místě =) a těším se na další spolupráci všech LÁSKYPLNÝCH SVĚTÝLEK PRO NEJVYŠŠÍ DOBRO =).
:-)Bohunka, 27.10.2021 v 11:41
Zúčastnila jsem se kurzu numerologie 25.10.2021, bylo to skvělé, Zdenička je úžasný a milý člověk, poutavě se s námi podělila i o zajímavé zkušenosti ze své praxe, a proto se už těším na numerologii 2.
:-)Blanka, 25.10.2021 v 19:37
Zúčastnila jsem se kurzu intuitivního vnímání a numerologie. Numerologie mi spočátku přišla dost složitá, ale Zdenička nám všechny informace podala jednoduchou a zábavnou formou.Je to úžasný a inspirativní člověk. Atmosféra na kurzech je velice příjemná, už se těším na numerologii 2.
:-)Jana, 13.9.2021 v 16:43
Přihlásila jsem se na kurs Intuitivní vnímání okolního světa. Kurs byl vynikající, dozvěděla jsem mnoho informací, které mne obohatily a posunuly dál.. Zdenička je skvělý člověk, který umí lidi nejen učit, ale i podporovat a vnášet pozitivní energii, má přesah hodně daleko... Byli jsme fajn skupinka podobně smýšlejících lidí. Všem doporučuji.
:-)Míša, 29.6.2021 v 21:04
Moc děkuji za kurz intuitivního vnímání pod vedením Zdeničky s asistencí Věrušky, bylo to prima pět dní, užila jsem si každou minutu a dostalo se nám báječných návodů, jak rozvíjet a trénovat svou intuici každý den i běžnými činnostmi.
Jsem také vděčná za bezva partu lidí, kteří se zde sešli a za nově navázaná přátelství. ????
Těším se opět na další rozvojové kurzíky a všem doporučuji! ????????????????????
:-)Anna, 3.5.2021 v 17:12
Byla jsem na kurzu intuitivního vnímání pro dospělé a moc jsem si to užila. Kurz byl vedený hravou formou, panovala příjemná atmosféra, vždy na nás čekalo nějaké milé překvapení a hlavně jsme se dozvěděli a posdíleli spoustu zajímavých věcí i nad rámec kurzu. Moc jsem si to užila, děkuji :-)
:-)Božena, 14.3.2021 v 9:01
Milá Zdeničko
Byla jsem poprvé na kurzu a jsem šťastná že jsem si vybrala tebe .Za jeden kurz jsi mne toho tolik naučila.Neuveritelne co se dá z těch čísel dozvědět Jsi super učitel.Vsem doporučuji u Zdeničky kdo má zájem .Děkuji moc a věřím že se nevidíme naposledy .Přeji hodně zdraví a víru na duchovní cestě.
:-)Zdena, 1.3.2021 v 14:45
Ahoj Zdeni,touto cestou chci poděkovat za mimořádný zážitek s numerologií. Byla to jízda i uvědomění si svého počínání v některých životních momentech.Tímto se nám dostalo jakého si vysvětlení.Těším se na příště.Měj se moc krásně.
_*.**.*-
:-)Michal, 1.3.2021 v 14:36
Velmi rád bych poděkoval za kurz numerologie, kterého jsem měl to štěstí se zúčastnit. Původní zvědavost se velmi záhy stočila k velkému zájmu o tento výjimečný pohled na naše životy. S potěšením jsem sledoval, jak paní Zdeňka s lehkostí jí vlastní činí pro nás tento svět čísel srozumitelným. Jsem také přesvědčený, že jsem nebyl sám, kdo si nejednou v průběhu kurzu uvědomil skutečnost, že minulá rozhodnutí přijatá srdcem jsou našimi čísly podložena. Užil jsem si opravdu každý okamžik a budu se moc těšit na pokračování.
:-)Martina, 1.3.2021 v 11:32
Milá Zdeničko,
děkuji za kurz numerologie. Všem doporučuji. Kurzy jsou náročné, ale zároveň obohacující. Vnímám, že vždy přinášíš a vkládáš tam kousek sebe. Jsi velmi empatická s napojením se na každého z nás. Ještě jednou děkuji a těším se na další shledání.
:-)Zdeňka Řepková, 1.3.2021 v 10:57
Moji milí, Vy kteří se v komentářích odvážíte něco napsat a najdete si na to chvíli vašeho drahocenného času. Ani nevíte jakou mám vždy radost ze zpětné vazby, kterou mne obdarováváte v této kolonce .Dodáváte mi zase novou energii a nadšení, to co znám mezi vás i nadále šířit. Objímám vás všechny s láskou a nadějí na mnohem, mnohem lepší časy. V úctě Zdeňka
:-)Renáta Karlecová, 18.1.2021 v 13:28
Zděničko, na kurz jsem šla s nadšením, ale s ještě větším nadšením odcházela. A to proto, že jsi s námi žila a prožila velmi intenzivně pár dní. A čeho si vážím ještě víc, je to, že jsi s námi ve spojení dál a se stejným elánem a láskou. A pokaždé, kdy mi od tebe přijde v poště nějaká zpráva, vidím tvůj smějící se obličej a cítím záři jako od opravdového sluníčka. A za ty krásné pocity ti děkuji.
_*.**.*-
:-)Bára, 30.12.2020 v 16:18
Milá Zdeničko, děkuji za úžasný kurz intuitivního vnímání, na který budu dlouho vzpomínat jen v tom nejlepším. Přestože jsem absolvovala už mnoho kurzů, ten tvůj byl opravdu jedinečný.:-) Je vidět, s jakou láskou to děláš a jak chceš lidem pomáhat a pomáháš. Moc si vážím toho, že jsem tě poznala a měla možnost kurz absolvovat. Věřím, že se zase někdy potkáme. Na své intuici budu nadále pracovat, prohlubovat ji a zdokonalovat.
:-)Hanka, 6.10.2020 v 16:26
Milá Zdeničko, děkuji za zasvěcení do tajů numerologie. Největším přínosem je pro mě pochopení druhých lidí i sebe sama a díky tomu i odpuštění. Děkuji Ti za milé povídání a spoustu zajímávých příběhů. Těším se na další setkání :)
:-)Alena, 3.7.2020 v 16:47
Milá Zdeni, mnohokrát děkuji za možnost absolvovat s Tebou kurz Intuitivního vnímání. Velmi jsem si to užila. Moc mě bavilo opět si hrát a uvolnit se. Také oceňuji Tvoji štědrost, smysl pro humor, vstřícnost, pohodovou atmosféru a mnoho inspirace jak dál procvičovat intuitivní vnímání. Velmi se těším na další setkání a přeji krásné léto.
:-)Zdeňka Řepková, 27.6.2020 v 22:22
Moji milí, moc vám děkuji za vaše nádherné ohodnocení mého kurzu. S úctou Zdeňka
:-)Hanka, 24.6.2020 v 8:55
Milá Zdeničko,
velice Ti děkuji za kurz intuitivního snímání. Byl úžasný nejen samotný kurz, ale i povídání s Tebou.Dala jsi mi další možnost poznat sama sebe a pracovat na sobě. Děkuji, že jsi se s námi podělila o své životní zkušenosti. Těším se na další setkání.
:-)Katka , 22.6.2020 v 15:44
Milá Zdeničko, děkuji za kurz intuitivního vnímání, který jsem mohla absolvovat.
Během celého kurzu panovala příjemná atmosféra. Všechno bylo dobře zorganizované a odcházela jsem s velice dobrým pocitem. Kurz mi pomohl, abych zjistila něco sama o sobě a měla motivaci, se v tomto zdokonalovat. Moc si vážím toho, že jsem Tě poznala. Těším se na další setkání. _*.**.*-
:-)Jana Polýnková, 22.6.2020 v 12:26
Zdeničko, kurz byl jako vždy super, příjemná atmosféra, energie, bezva lidé. Děkuji za vše, za to že jsi, že jsem měla možnost Tě poznat. Již nyní se těším na další setkání :)
:-)Soňa, 16.6.2020 v 10:12
Milá Zdenko, kurz byl bezvadný a teším se na "opáčko" :). Děkuji srdečně!
:-)Jitka, 18.5.2020 v 13:10
Základy numerologie - Zdeničko, velice děkuji za nové poznatky, pořád ještě vstřebávám nové informace. Pro mě to bylo velmi zajímavé a poučné. Určitě chci vědět víc a budu se moc těšit na další setkání :-)
:-)Monika, 17.5.2020 v 12:45
Milá Zdeničko,chci Vám poděkovat za kurz Základy numerologie, spousta nových a zajímavých informací, vše vysvětleno srozumitelně. Velmi vřelá a příjemná atmosféra. Je vidět, že svou práci děláte srdcem. Už se těším na další pokračování kurzu.
:-)Šárka Pavlovska, 10.11.2019 v 20:17
Chci poděkovat.Na kurz jsem šla s očekáváním,nakonec skutečnost mé očekávání opravila a předčila.♥️Šárka
:-)Jitka, 23.9.2019 v 8:53
Bylo to prostě neskutečně krásných 5 lekcí, v laskavé a pohodové atmosféře, bez stresu, velmi podporujících a oceňujících.Byla jsem velmi překvapená tím, co zmůžu, když můžu a chci. Moc děkuji Zdeničce za její svatou trpělivost a podporu, i všem účastníkům kurzu.Těším se na viděnou na numerologii.
:-)Martina, 22.9.2019 v 18:23
Milá Zdeničko, moc děkuji za pět nádherně prožitých večerů na kurzu intuitivního vnímání v Kolíně. Slovy se nedá popsat pohoda a atmosféra kurzu, ale všichni, kteří jste ho absolvovali, víte. Moc mě obohatila nejen samotná náplň kurzu, ale i Zdenčino povídání „o přestávkách". Už vím, že dokážu víc, než si myslím. Kurz má jedinou chybu – je pouze pětidenní…
:-)Laďa, 11.9.2019 v 21:23
Zúčastnil jsem se zářijového kurzu Základy numerologie. Vše srozumitelně vysvětleno, mnoho zajímavých informací z praxe paní Zdeničky.Příjemná atmosféra ,jsem velice spokojen.
Děkuji a těším se na navazující kurz, numerologie v praxi.
:-)Igor, 11.9.2019 v 20:46
Opet jsem se zucastnil jako zastupce muzske populace kurzu numerologie. Musim rict, ze kurz je opet vedeny lehkou a vnimavou formou a vse jsou poznatky pani Zdenky z praxe. Hlavne je na kurzu citim, ze vse je od srdce.
Uz se tesim na prakticky kurz z numerologie.
Dekuji
:-)Mojmír, 6.8.2019 v 18:04
Zúčastnil jsem se předloňského kurzu intuitivního vnímání a můžu jen doporučit.
Pí Řepková je velmi příjemná paní, od které jsem se dozvěděl hodně zajímavých informací.
Kurz byl pro mne zajímavý, zábavný a dobře organizovaný, vše bylo podáno srozumitelnou formou.
Těším se někdy příště na další setkání.
:-)Helena, 1.7.2019 v 19:14
Zúčastnila jsem se v červnu kurzu intuitivního vnímání,vřele doporučuji. Lektorka příjemná,všechno srozumitelně nám vysvětlila,příjemné prostředí,výborná skupina Zdeničko děkuji.
:-)Věra, 1.7.2019 v 9:37
Zúčastnila jsem se červnového kurzu Intuitivní vnímání.Zde jsem si uvědomovala prožitky, které jsem občas "zachytila" ve svém životě,ale nevnímala je. Díky vynikajícímu přístupu lektorky Zdeňky a jejímu vyzařujícímu duchu, byl kurz odpočinkovým místem naplněn radostí.Věřím, že byl pro nás všechny přínosem a my tak zvětšíme skupinu podobně naladěných lidí. Hlavně pro dobro naší Zemi. Děkuji Věra
:-)Kája, 13.6.2019 v 19:06
Červnový kurz numerologie - výborná atmosféra díky super lektorce, srozumitelný a ucelený výklad, spoustu zajímavých informací. Děkuji a doporučuji!
:-)Zdeňka Řepková, 13.5.2019 v 22:58
Moji milí účastníci všech mých kurzů, děkuji vám všem z celého srdce, že jste si našli čas a vyjádřili jste se v těchto komentářích. Jsem vám vděčná za krásnou zpětnou vazbu.
Naplňuje mne to ještě více přesvědčením a radostí,že moje setkávání s vámi všemi i tyto kurzy mají smysl. S láskou a vděčností Zdeňka
:-)Kája, 4.5.2019 v 21:28
Dnešní tréninková hodina byla výborná. Příjemně strávený podvečer mi hezky dobil baterky :-) Děkuji a těším se na příště!
:-)Tomáš, 30.4.2019 v 6:59
Kurz Intuitivního vnímání pro mě byl velmi inspirativní. V mnohém byl i o tom, že mi konečně daly smysl předchozí zkušenosti, protože Zdeniččin laskavý pohled-nadhled umožnil vidět události v úplně novém světle.Kurz rozhodně mohu vřele doporučit stejně tak i samotné setkání se Zdeničkou.
Děkuji
:-)Igor, 29.4.2019 v 11:57
O intuitivnim vnimani jsem se dozvedel z TV poradu na vlastni oci. Kdyz jsem zjistil, ze kurz se provadi i v Olomouci, nelenil jsem a zkusil jsem zapsat jako nahradnik. Shodou nahod, jsem se daneho kurzu zucastnil v prijemnem prostredi racionalne uvazujicich lidi, kteri podobne jak asi ja poznavaji, ze hranice, ktere nam byli vytycovane v detstvi jsou diametralne odlisne od nabizene reality. Ze existuji i jine pohledy na souvislosti a znova jak v detstvi, muzeme naslouchat intuici, nez jen poslouchat tu logickou cast mozku.
Pani lektorka Zdenka je cista duse, z ktere vychazi laska a porozumeni.
Kurz mohu jedine doporucit vsem, kteri si chteji rozsirit sve obzory :)
:-)Kája, 20.4.2019 v 10:00
Kurz "Intuitivního vnímání" byl naprosto perfektní, předčil moje očekávání a doslova pohladil duši. V příjemném prostředí se sešla výborná skupina stejně naladěných lidí a všemu tomu korunovala vynikající lektorka. Děkuji a vřele doporučuji!
:-)Honza, 16.4.2019 v 11:27
Intuitivní vidění mohu vřele doporučit, děti získají novou schopnost a posílí to jejich sebevědomí. Intuitivní vidění posunuje hranice schopností člověka o velký kus dopředu.
:-)Eva, 15.4.2019 v 23:05
Děkuji
:-)Alena , 15.4.2019 v 14:20
Nejlepší kurz Numerologie :) všechno srozumitelné, dávalo to smysl. Skvělé, moc děkuji Zdeničko!!
:-)Martina, 14.4.2019 v 20:20
Absolvovala jsem kurz numerologie i intuitivního vnímání. Oba kurzy hodnotím pozitivně a jsem nad míru spokojená, že jsem mohla na těchto kurzech být. Hodně mě naučily a posunuly zase o krůček dál. Příjemně strávený čas pod vedením skvělé lektorky se srdcem na pravém místě.

Děkuji!!
:-)Ivanka, 14.4.2019 v 16:54
Dalo mi to hodně. Poznala jsem, že lidi podobně myslící jako já, že jsou , že existují:-). Kolikrát se ocitám na hranici osamělosti v těch mých myšlenkách, a proto jsem za to ráda, že jsme se setkali a ráda se zase setkám a podpoříme se v našich cestách. Dělám si někdy v práci intuitivní cvičení, jako, kdo bude za dveřmi, co uvidím v emailu, je to velmi inspirativní, uvolňující a důležité. U mě je to tak, co cítím v srdci jako silný většinou první pocit, je to pravé, nad ničím potom nepřemýšlím a jedu si v tom i když to není jednoduché, dělá mě to silnější v mysli a duši.
Intuice mi neskutečně v životě pomáhá, ve všem. Kolikrát se musím rozhodnout v důležitých životních situacích, a nepomůže mi inženýrský titul či zkušenosti v oboru, ale právě silná intuice,které jde ze srdce. Kurs velice doporučuji,a děkuji Zdeničce za citlivé a inspirativní vedení, a též všem ,kteří byli na kursu. Je to skvělé!!!Doporučuji
:-)Alena :) , 11.4.2019 v 9:27
Kurz intuitivního vnímání pro mě byl skvělým pokračováním v mé dosavadní práci. Takže jsem se posunula o velký skok dopředu. Všem mohu tento kurz jen doporučit.ˇPerfektně připravený kurz, žádné zbytečné čekání na něco .. všechno mělo svůj systém, posloupnost, navazovalo jedno na druhé. Trénuji pořád, když jedu v autě, v tramvaji nebo doma s rodinou. Všem kdo se rozhodují, zda na kurz jít, tak doporučuji zahodit ostych a přihlásit se na seminář. Mimo jiné, Zdenička je skvělý, velmi laskavý člověk s velkým přehledem ... bezvadně nás vedla :) děkuji
:-)Pavla Formánková, 11.4.2019 v 6:18
Kurz mohu jen a jen doporučit. Zahoďte předsudky a nedůvěru a jděte si to zkusit. Jsem lékař, čili žádný snílek...a znovu jsem se přesvědčila, že člověk má mnohé schopnosti, o nichž věda zatím neumí (nebo nechce) mluvit a přesto fungují ... :-) Bylo to příjemných pár dnů, které mne posunuly o velký kus dál....:-)
          

PODĚLTE SE TAKÉ
O SVOU ZKUŠENOST S NÁMI:

:-) :-(  INTUITIVNÍ VIDĚNÍ
Naši partneři

https://www.intuitivni-vnimani.eu/menu/kontakt/kontakty/


https://www.jinakcentrum.cz


https://www.selavis.cz


http://www.skolaprirodnimediciny.cz/


http://kurzy-kresleni-malovani.cz/


http://www.lecivedivadlo.cz/


http://alternativnicentrum.webnode.cz/


http://www.vedomy-dotek.cz/


http://www.intuitivni-vnimani.eu/menu/terminy-a-ceny-kurzu/


http://www.cestanadeje.cz/


http://kristall-centrum.cz/


Náš tip

Kontakty

ŘEPKOVÁ ZDEŇKA

intuitivni vnímání - Zdeňka Řepková - intuitivní vidění

CERTIFIKOVANÁ LEKTORKA

tel:+420 778 427 978

intuitivni-vnimani@seznam.cz

OLOMOUC


Předpověď počasí


Google+