Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Intuitivní vnímání, intuitivní vidění / www.intuitivni-vnimani.eu

Nacházíte se zde: www.intuitivni-vnimani.eu » Menu » Komentáře

Komentáře

INTUITIVNÍ VNÍMÁNÍ
:-)Šárka Pavlovska, 10.11.2019 v 20:17
Chci poděkovat.Na kurz jsem šla s očekáváním,nakonec skutečnost mé očekávání opravila a předčila.♥️Šárka
:-)Jitka, 23.9.2019 v 8:53
Bylo to prostě neskutečně krásných 5 lekcí, v laskavé a pohodové atmosféře, bez stresu, velmi podporujících a oceňujících.Byla jsem velmi překvapená tím, co zmůžu, když můžu a chci. Moc děkuji Zdeničce za její svatou trpělivost a podporu, i všem účastníkům kurzu.Těším se na viděnou na numerologii.
:-)Martina, 22.9.2019 v 18:23
Milá Zdeničko, moc děkuji za pět nádherně prožitých večerů na kurzu intuitivního vnímání v Kolíně. Slovy se nedá popsat pohoda a atmosféra kurzu, ale všichni, kteří jste ho absolvovali, víte. Moc mě obohatila nejen samotná náplň kurzu, ale i Zdenčino povídání „o přestávkách". Už vím, že dokážu víc, než si myslím. Kurz má jedinou chybu – je pouze pětidenní…
:-)Laďa, 11.9.2019 v 21:23
Zúčastnil jsem se zářijového kurzu Základy numerologie. Vše srozumitelně vysvětleno, mnoho zajímavých informací z praxe paní Zdeničky.Příjemná atmosféra ,jsem velice spokojen.
Děkuji a těším se na navazující kurz, numerologie v praxi.
:-)Igor, 11.9.2019 v 20:46
Opet jsem se zucastnil jako zastupce muzske populace kurzu numerologie. Musim rict, ze kurz je opet vedeny lehkou a vnimavou formou a vse jsou poznatky pani Zdenky z praxe. Hlavne je na kurzu citim, ze vse je od srdce.
Uz se tesim na prakticky kurz z numerologie.
Dekuji
:-)Mojmír, 6.8.2019 v 18:04
Zúčastnil jsem se předloňského kurzu intuitivního vnímání a můžu jen doporučit.
Pí Řepková je velmi příjemná paní, od které jsem se dozvěděl hodně zajímavých informací.
Kurz byl pro mne zajímavý, zábavný a dobře organizovaný, vše bylo podáno srozumitelnou formou.
Těším se někdy příště na další setkání.
:-)Helena, 1.7.2019 v 19:14
Zúčastnila jsem se v červnu kurzu intuitivního vnímání,vřele doporučuji. Lektorka příjemná,všechno srozumitelně nám vysvětlila,příjemné prostředí,výborná skupina Zdeničko děkuji.
:-)Věra, 1.7.2019 v 9:37
Zúčastnila jsem se červnového kurzu Intuitivní vnímání.Zde jsem si uvědomovala prožitky, které jsem občas "zachytila" ve svém životě,ale nevnímala je. Díky vynikajícímu přístupu lektorky Zdeňky a jejímu vyzařujícímu duchu, byl kurz odpočinkovým místem naplněn radostí.Věřím, že byl pro nás všechny přínosem a my tak zvětšíme skupinu podobně naladěných lidí. Hlavně pro dobro naší Zemi. Děkuji Věra
:-)Kája, 13.6.2019 v 19:06
Červnový kurz numerologie - výborná atmosféra díky super lektorce, srozumitelný a ucelený výklad, spoustu zajímavých informací. Děkuji a doporučuji!
:-)Zdeňka Řepková, 13.5.2019 v 22:58
Moji milí účastníci všech mých kurzů, děkuji vám všem z celého srdce, že jste si našli čas a vyjádřili jste se v těchto komentářích. Jsem vám vděčná za krásnou zpětnou vazbu.
Naplňuje mne to ještě více přesvědčením a radostí,že moje setkávání s vámi všemi i tyto kurzy mají smysl. S láskou a vděčností Zdeňka
:-)Kája, 4.5.2019 v 21:28
Dnešní tréninková hodina byla výborná. Příjemně strávený podvečer mi hezky dobil baterky :-) Děkuji a těším se na příště!
:-)Tomáš, 30.4.2019 v 6:59
Kurz Intuitivního vnímání pro mě byl velmi inspirativní. V mnohém byl i o tom, že mi konečně daly smysl předchozí zkušenosti, protože Zdeniččin laskavý pohled-nadhled umožnil vidět události v úplně novém světle.Kurz rozhodně mohu vřele doporučit stejně tak i samotné setkání se Zdeničkou.
Děkuji
:-)Igor, 29.4.2019 v 11:57
O intuitivnim vnimani jsem se dozvedel z TV poradu na vlastni oci. Kdyz jsem zjistil, ze kurz se provadi i v Olomouci, nelenil jsem a zkusil jsem zapsat jako nahradnik. Shodou nahod, jsem se daneho kurzu zucastnil v prijemnem prostredi racionalne uvazujicich lidi, kteri podobne jak asi ja poznavaji, ze hranice, ktere nam byli vytycovane v detstvi jsou diametralne odlisne od nabizene reality. Ze existuji i jine pohledy na souvislosti a znova jak v detstvi, muzeme naslouchat intuici, nez jen poslouchat tu logickou cast mozku.
Pani lektorka Zdenka je cista duse, z ktere vychazi laska a porozumeni.
Kurz mohu jedine doporucit vsem, kteri si chteji rozsirit sve obzory :)
:-)Kája, 20.4.2019 v 10:00
Kurz "Intuitivního vnímání" byl naprosto perfektní, předčil moje očekávání a doslova pohladil duši. V příjemném prostředí se sešla výborná skupina stejně naladěných lidí a všemu tomu korunovala vynikající lektorka. Děkuji a vřele doporučuji!
:-)Honza, 16.4.2019 v 11:27
Intuitivní vidění mohu vřele doporučit, děti získají novou schopnost a posílí to jejich sebevědomí. Intuitivní vidění posunuje hranice schopností člověka o velký kus dopředu.
:-)Eva, 15.4.2019 v 23:05
Děkuji
:-)Alena , 15.4.2019 v 14:20
Nejlepší kurz Numerologie :) všechno srozumitelné, dávalo to smysl. Skvělé, moc děkuji Zdeničko!!
:-)Martina, 14.4.2019 v 20:20
Absolvovala jsem kurz numerologie i intuitivního vnímání. Oba kurzy hodnotím pozitivně a jsem nad míru spokojená, že jsem mohla na těchto kurzech být. Hodně mě naučily a posunuly zase o krůček dál. Příjemně strávený čas pod vedením skvělé lektorky se srdcem na pravém místě.

Děkuji!!
:-)Ivanka, 14.4.2019 v 16:54
Dalo mi to hodně. Poznala jsem, že lidi podobně myslící jako já, že jsou , že existují:-). Kolikrát se ocitám na hranici osamělosti v těch mých myšlenkách, a proto jsem za to ráda, že jsme se setkali a ráda se zase setkám a podpoříme se v našich cestách. Dělám si někdy v práci intuitivní cvičení, jako, kdo bude za dveřmi, co uvidím v emailu, je to velmi inspirativní, uvolňující a důležité. U mě je to tak, co cítím v srdci jako silný většinou první pocit, je to pravé, nad ničím potom nepřemýšlím a jedu si v tom i když to není jednoduché, dělá mě to silnější v mysli a duši.
Intuice mi neskutečně v životě pomáhá, ve všem. Kolikrát se musím rozhodnout v důležitých životních situacích, a nepomůže mi inženýrský titul či zkušenosti v oboru, ale právě silná intuice,které jde ze srdce. Kurs velice doporučuji,a děkuji Zdeničce za citlivé a inspirativní vedení, a též všem ,kteří byli na kursu. Je to skvělé!!!Doporučuji
:-)Alena :) , 11.4.2019 v 9:27
Kurz intuitivního vnímání pro mě byl skvělým pokračováním v mé dosavadní práci. Takže jsem se posunula o velký skok dopředu. Všem mohu tento kurz jen doporučit.ˇPerfektně připravený kurz, žádné zbytečné čekání na něco .. všechno mělo svůj systém, posloupnost, navazovalo jedno na druhé. Trénuji pořád, když jedu v autě, v tramvaji nebo doma s rodinou. Všem kdo se rozhodují, zda na kurz jít, tak doporučuji zahodit ostych a přihlásit se na seminář. Mimo jiné, Zdenička je skvělý, velmi laskavý člověk s velkým přehledem ... bezvadně nás vedla :) děkuji
:-)Pavla Formánková, 11.4.2019 v 6:18
Kurz mohu jen a jen doporučit. Zahoďte předsudky a nedůvěru a jděte si to zkusit. Jsem lékař, čili žádný snílek...a znovu jsem se přesvědčila, že člověk má mnohé schopnosti, o nichž věda zatím neumí (nebo nechce) mluvit a přesto fungují ... :-) Bylo to příjemných pár dnů, které mne posunuly o velký kus dál....:-)
          

PODĚLTE SE TAKÉ
O SVOU ZKUŠENOST S NÁMI:

:-) :-(  INTUITIVNÍ VIDĚNÍGoogle+